Harmonické manželství

Prostřednictvím pravidelných setkávání manželských párů nabízíme pomocnou ruku těm, kteří chtějí opět nalézt ztracenou rovnováhu, nebo touží prohloubit svůj vzájemný vztah a důvěru. Můžete se těšit na tato témata: 1) jak nalézt jednotu v manželství 2) komunikační dovednosti 3) řešení konfiktů 4) výchovu dětí a 5) zdravou správu financí. Více informací  na emailu: info@rekyzivota.cz.

Společné shromáždění

V neděli 1. března 2020 v 10:00 v Move studiu. Společné chvály, modlitby a vyučování z Božího Slova. Dětská služba zajištěna. Naskové 3 (areál TTC), Praha 5 – Košíře. Těšíme se na setkání s vámi. Tým Řeky Života

Vánoční evangelizace

19. a 20. prosince 2019 se na I.P. Pavlova a na Černém mostě v odpoledních a večerních hodinách konaly vánoční evangelizace. S Vaší pomocí jsme rozdali 3000 vánočních evangelizačních letáků, prostřednictvím chvály jsme se dotkli srdcí mnoha lidí a proběhla spousta hlubokých rozhovorů a modliteb za uzdravení. Všem chváličům, zvukaři a ochotným pomocníkům moc děkujeme za spolupráci a těšíme se na Velikonoce, kdy bychom evangelizace rádi zopakovali. Budeme Vás včas informovat a těšit se na setkání s Vámi.